Datorspēles ar kredītu

Katru gadu tiek pārdoti apmēram 300 miljoni personālo un portatīvo datoru, bet kopumā pasaulē ir vairāk kā 2 miljardi datoru, kas nozīmē tikai to, ka jebkura nodarbe, ko uz šīm ierīcēm ir iespējams darīt noteikti, ka būs populāra. Un viena no šādām nozarēm ir datorspēles, ko tad ir iespējams spēlēt uz datoriem, planšetdatoriem vai mobilajiem telefoniem. Protams, ja spēle tiek spēlēta uz mobilā telefona to ir grūti nosaukt par datorspēli, bet savā mērā tā tas ir, jo telefons jau pats par sevi ir dators, tikai tas ir ievietots daudz mazākā formfaktorā un tam ir mazāks ekrāns un mazāk ievades objektu.

Digitālo spēļu izplatība ir ļoti plaša un cilvēki pērk un spēlē spēles ļoti lielos apjomos. Globālā videospēļu sfēra katru gadu apgroza vairāk kā 100 miljardus ASV dolāru, kur 50% no šī apgrozījuma nāk no konsolēm, 20% no datorspēlēm, bet vēl 20% no mobilajiem telefoniem, bet atlikušos procentus sastāda rokas spēļu konsoles, kas paliek aizvien nepopulārākas. Lielākā izaugsme ir tieši mobilo telefonu spēlēs, kas jau 2015. gadā sastādīs vismaz 22 miljardus ASV dolāru un apsteigs datorspēļu pārdošanas rādītājus.

Bet vai spēles vajadzētu pirkt ar kredīta palīdzību?

Atrais kredits ir pakalpojums, kas ļauj saņemt naudu uzreiz un pēc tam kreditoram maksāt katru mēnesi mazu summu par šīs naudas saņemšanu plus vēl mazus procentu maksājumus. Kredīti tiek izmantoti ļoti daudz un var teikt pilnīgi visās industrijās, bet spēļu pirkšanā, cik es zinu vēl kredīti netiek tik plaši izmantoti. Protams, cilvēki dažreiz izmanto kredītkartes, lai samaksātu par spēlēm, bet lielākoties to cenas ir pietiekoši zemas, lai tās varētu atļauties iegādāties no vienas algas. Bet jaunās spēles kas tiek izlaistas uz spēļu konsolēm un datoriem ir ļoti dārgas, jo to izstrādes maksas katru gadu tikai pieaug un pieaug. Mūsdienās jaunākās TOP spēles izveidē ir jāiegulda vairāki desmiti vai pat simti miljonu un ir pat spēles kuru izstādē tiek ieguldīti miljardi tieši tā iemesla dēļ, ka pēc tam šīs spēles nopelnīt vēl krietni vien vairāk naudas.

Manuprāt spēles nav pietiekoši labs ieguldījums naudai un tāpēc, nevajadzētu ņemt ātros kredītus lai iegūtu savā īpašumā jaunākās un krutākās spēles un noteikti nevajadzētu ņemt ar kredītu spēļu konsoles, kas var izmaksāt pat vairākus simtus Eiro. Es uzskatu ka kredīti ir jāizmanto tikai ārkārtas gadījumos, bet laba laika pavadīšana pie televizora ekrāna noteikti nav labs kredīta ieguldījums, tāpēc es to neieteiktu darīt!

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.